Aktualności - Dobre Perspektywy


czwartek, 14 czerwca 2012 07:51

ZAPRASZAM

do złożenia ofert programowo – cenowych na realizację szkoleń i kursów o charakterze zawodowym w ramach aktywnej integracji (instrument aktywizacji edukacyjnej)

TREŚĆ ZAPROSZENIA 


 

 
środa, 13 czerwca 2012 15:55

Niezwykła szansa dla zwykłych ludzi – nasz projekt w TVP! 

Jesteśmy w trakcie realizacji wsparcia specjalistycznego w ramach aktywnej integracji dla uczestników „Dobrych Perspektyw”. Zrealizowano już wsparcie indywidualne i grupowe z doradztwa zawodowego, aktualnie jesteśmy zaangażowani w cykl szkoleń i warsztatów z zakresu „podnoszenia kompetencji życiowych i umiejętności społeczno – zawodowych”.

Więcej…
 
wtorek, 29 maja 2012 16:07

Indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym 

W dniu dzisiejszym pierwsza grupa beneficjentów V edycji DOBRYCH PERSPEKTYW – projektu systemowego realizowanego przez nasz OPS w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego rozpoczęła indywidualne spotkania z doradcą zawodowym.

Więcej…
 
poniedziałek, 28 maja 2012 17:19

Inauguracja zajęć dla uczestników V edycji DOBRYCH PERSPEKTYW 

W dniu 28 maja 2012 roku w Gminnym Centrum Edukacyjno Społecznym w Starych Bogaczowicach odbyły się pierwsze zajęcia grupowe w ramach aktywnej integracji dla 6 kobiet i 3 mężczyzn – beneficjentów obecnej edycji projektu systemowego. Projekt DOBRE PERSPEKTYWY realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działania 7.1 – Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 – Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

Więcej…
 
środa, 09 maja 2012 15:13

Spotkanie Informacyjno – Rekrutacyjne do V edycji Dobrych Perspektyw

8 maja 2012r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stare Bogaczowice odbyło się spotkanie informacyjno – rekrutacyjne V edycji projektu systemowego. Zaproszenia na spotkanie otrzymali klienci GOPS spełniający warunki uczestnictwa. Informacje o spotkaniu rozpowszechnione były także na tablicach ogłoszeń w Urzędzie Gminy i GOPS oraz w poszczególnych sołectwach (w miejscach ogólnodostępnych).

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 następna > ostatnia >>

Strona 14 z 16