Dobre Perspektywy 2012


poniedziałek, 15 października 2012 14:25

Certyfikaty i zaświadczenia dla uczestników DOBRYCH PERSPEKTYW 2012 

Wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji projektu systemowego udało się pomyślnie zakończyć realizację obu etapów projektu. W piątek 12 października br. odbyła się uroczysta Konferencja podsumowująca realizację V edycji DOBRYCH PERSPEKTYW. Projektu systemowego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. W konferencji udział wzięli: uczestnicy projektu, – jako osoby najważniejsze, które odbierały swoje certyfikaty i zaświadczenia o uzyskanych uprawnieniach i umiejętnościach – oraz zaproszeni goście.

Więcej…
 
piątek, 21 września 2012 14:48

Ewaluacja cyklu szkoleń „Prawo jazdy kat. B”, „Kurs kroju i szycia z elementami rękodzieła artystycznego”, „Magazynier z obsługą wózków widłowych”, „ABC przedsiębiorczości z elementami obsługi komputera”

 

Więcej…
 
wtorek, 04 września 2012 14:59

Więcej praktycznej nauki jazdy dla beneficjentów.

Uczestnicy naszego projektu systemowego DOBRE PERSPEKTYWY wystąpili do Kierownika GOPS z wnioskiem o zwiększenie w miarę możliwości ilości godzin na praktyczną naukę jazdy, tak, aby zniwelować odległość ostatnich jazd od egzaminu państwowego.

Więcej…
 
piątek, 24 sierpnia 2012 16:12

Praktyczna nauka jazdy dla beneficjentów projektu systemowego.

Po przygotowaniu teoretycznym - 30 godzin zajęć teoretycznych oraz pomyślnie zdany egzamin wewnętrzny z teorii za nimi - 5 uczestniczek i 1 uczestnik projektu DOBRE PERSPEKTYWY realizowanego w ramach działania 7.1.1 POKL współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach EFS zdobywa praktyczne umiejętności nauki jazdy (kat.B).

Więcej…
 
poniedziałek, 20 sierpnia 2012 15:38

Kolejne umiejętności zdobyte przez uczestników DOBRYCH PERSPEKTYW.

Troje uczestników kursu magazynier z obsługą wózków widłowych w dniu 17 sierpnia 2012r. - po zakończeniu cyklu zajęć – przystąpiło do egzaminów. Panowie najpierw zaliczyli część teoretyczną a następnie przystąpili do egzaminu praktycznego, który odbył się na placu manewrowym przy ul. Topolowej w Wałbrzychu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4