Zaproszenie do składania ofert programowo cenowych na realizację szkoleń w projekcie DOBRE PERSPEKTYWY.
czwartek, 12 czerwca 2014 14:59

W związku z realizacją w roku 2014 drugiej części VI edycji projektu systemowego DOBRE PERSPEKTYWY - projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Europejskiego Funduszu Społecznego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach zaprasza do złożenia ofert - realizatorów szkoleń o charakterze zawodowym do części aktywna integracja.

Więcej…
 
Zakończenie pierwszego etapu aktywnej integracji w projekcie Dobre Perspektywy
wtorek, 10 czerwca 2014 16:15
Warsztatami psychologicznymi z asertywności, które odbyły się w poniedziałek 9 czerwca br uczestnicy DOBRYCH PERSPEKTYW projektu systemowego - realizowanego w ramach PO KL Europejskiego Funduszu Społecznego, zakończyli pierwszą część aktywnej integracji. I część projektu - wzorem lat ubiegłych - zakładała wsparcie specjalistyczne z zakresu doradztwa zawodowego oraz terapię psychospołeczną/psychologiczną.

Więcej…
 
Wsparcie specjalistyczne uczestników projektu.
czwartek, 08 maja 2014 17:12

Trwa realizacja wsparcia specjalistycznego dla uczestników projektu DOBRE PERSPEKTYWY. Po warsztatach z doradztwa zawodowego – gdzie grupa poznawała się, integrowała, określała swoje potrzeby i oczekiwania – rozpoczął się cykl spotkań indywidualnych z doradcą oraz z psychologiem.

Więcej…
 
Warsztat z doradcą zawodowym "Wprowadzenie do zmiany (...)" - inauguracja zajęć aktywnej integracji w projekcie DOBRE PERSPETYWY.
środa, 30 kwietnia 2014 16:59
Wczoraj we wtorek 29 kwietnia 2014r. rozpoczęły się pierwsze – inauguracyjne - zajęcia aktywnej integracji dla wybranej grupy 7 beneficjentów w realizowanej przez nasz ośrodek drugiej części VI edycji projektu systemowego DOBRE PERSEKTYWY. W bieżącej edycji zajęcia te - podobnie jak w latach ubiegłych - rozpoczęły się od wsparcia specjalistycznego.

Więcej…
 
Wyłoniono realizatorów usług „wspierających” w projekcie systemowym. Komunikat dla oferentów
czwartek, 24 kwietnia 2014 17:12

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach informuje, że w wyniku rozpatrzenia złożonych ofert programowo – cenowych – na Zapytanie o cenę z dnia 02.04.2014r. - na realizację usług wspierających w realizowanym projekcie systemowym współfinansowanym z EFS w ramach PO KL DOBRE PERSPEKTYWY zostały wybrane następujące osoby, firmy:

  1. Pracownia Psychostymulacji i Rozwoju. „NOVUM” Diagnoza-Terapia-Szkolenia mgr Renata Apolinarska-Kozar Świebodzice – na realizację indywidualnej i grupowej terapii psychologicznej/psychospołecznej (15 godzin zegarowych indywidualnego wsparcia + 14 godzin dydaktycznych wsparcia / terapii grupowej).

  1. Małgorzata Grochowska – doradca zawodowy na realizację wsparcia z zakresu doradztwa zawodowego (14 godzin zegarowych indywidualnych konsultacji + 15 godzin dydaktycznych warsztatów wzmacniających i motywujących).

 

szczegóły w załączniku.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 16