piątek, 17 maja 2013 10:53

Wsparcie specjalistyczne dla uczestników projektu

Uczestnicy projektu systemowego korzystają ze wsparcia specjalistycznego. Po warsztatach z doradztwa zawodowego – gdzie grupa poznawała się, integrowała, określała swoje potrzeby i oczekiwania – rozpoczął się cykl spotkań indywidualnych z doradcą. Spotkania i warsztaty mają doprowadzić każdego uczestnika do stworzenia swojego Indywidualnego Planu Rozwoju.

Więcej…
 
poniedziałek, 13 maja 2013 15:14

Komunikat dla oferentów na realizację usług szkoleniowych w projekcie systemowym.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach informuje, że w wyniku rozpatrzenia złożonych ofert programowo – cenowych – na Zapytanie o cenę z dnia 15.04.2013r. - na realizację usług szkoleniowych – opiekun osoby starszej i/lub niepełnosprawnej z językiem niemieckim oraz kurs podnoszenie umiejętności życiowych w realizowanym projekcie systemowym współfinansowanym z EFS w ramach PO KL DOBRE PERSPEKTYWY została wybrana firma:

  • Firma Szkoleniowo – Doradcza Anna Szywała S.C ul. Łukasińskiego 2/3; 58-100 Świdnica

Na ww zapytanie wpłynęły 2 oferty. Oferta wybrana posiadała niższą cenę oraz większą ilość oferowanych godzin szkoleniowych.

 
poniedziałek, 29 kwietnia 2013 17:47

Inauguracja zajęć aktywnej integracji w projekcie DOBRE PERSPETYWY.

W piątek 26 kwietnia 2013r. rozpoczęły się pierwsze – inauguracyjne - zajęcia aktywnej integracji dla wybranej grupy 6 beneficjentów w realizowanej przez nasz ośrodek VI edycji projektu systemowego DOBRE PERSEKTYWY. W bieżącej edycji zajęcia te rozpoczęły się od wsparcia specjalistycznego. Dzięki współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Starych Bogaczowicach zajęcia warsztatowe odbywać się będą w Gminnym Centrum Edukacyjno Społecznym, które dysponuje odpowiednim i nowoczesnym zapleczem oraz wyposażeniem niezbędnym do realizacji tego typu zajęć. Spotkania indywidualne wzorem lat ubiegłych będą realizowane w salce przy ośrodku.

 

Więcej…
 
piątek, 19 kwietnia 2013 14:19

Komunikat dla oferentów na realizację usług „wspierających” w projekcie systemowym.

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach informuje, że w wyniku rozpatrzenia złożonych ofert programowo – cenowych – na Zapytanie o cenę z dnia 08.04.2013r. - na realizację usług wspierających w realizowanym projekcie systemowym współfinansowanym z EFS w ramach PO KL DOBRE PERSPEKTYWY zostały wybrane następujące osoby, firmy:

Więcej…
 
wtorek, 16 kwietnia 2013 14:23

Zaproszenie do składania ofert programowo cenowych na realizację szkoleń w projekcie DOBRE PERSPEKTYWY. 

W związku z realizacją w roku 2013 pierwszej części VI edycji projektu systemowego DOBRE PERSPEKTYWY - projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Europejskiego Funduszu Społecznego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach zaprasza do złożenia ofert - realizatorów szkoleń o charakterze zawodowym do części aktywna integracja. Całość oferty i szczegóły w załącznikach.

 

Dokumenty do pobrania

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 7