Zakończenie roku akademickiego 2018/2019 na UTW w Starych Bogaczowicach.

W dniu 6.06.2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie Roku Akademickiego’ 2018/2019 na UTW w Starych Bogaczowicach. Po raz kolejny studenci UTW, wykładowcy, organizatorzy UTW i przedstawiciele Urzędu Gminy spotkali się w Gminnym Centrum Biblioteczno-Kulturalnym aby razem świętować. Po oficjalnym rozpoczęciu i przywitaniu wszystkich obecnych oraz odczytaniu pisemnych pozdrowień i gratulacji dla słuchaczy i słuchaczek od Wójta Gminy, Pana Mirosława Lecha nastąpiło tradycyjne rozdanie dyplomów wszystkim seniorom. To ważny moment dla studentów, będący ukoronowaniem ich aktywności i zaangażowania. Bardzo miłym akcentem były również podziękowania i kwiaty dla wykładowców i koordynatora UTW.

 

 

Nie zabrakło również zabawy, śmiechu i radości, bowiem tak, jak w latach poprzednich tak i w tym roku grupa studentów uczestnicząca w zajęciach teatralnych, przygotowała zabawny spektakl, obrazujący zabawne sceny między innymi z „Nocy i dni” i „Zemsty”, udowadniając tym samym swój wielki talent aktorski.

 

 

Po krótkiej przerwie na słodkie przekąski, rozmowy w kuluarach i wspomnienia wydarzeń z tego roku akademickiego, wystąpiła Pani Anna Wieliczko, która przygotowała wspaniały quiz na temat ekologii, i ochrony środowiska. Była to kontynuacja jednego z wcześniejszych spotkań na ten temat. Tym razem słuchacze mogli podyskutować i sprawdzić swój poziom wiedzy.

 

 

Na zakończenie całego spotkania były jeszcze uściski, życzenia udanych wakacji i oczywiście wspólne zdjęcia.

 

Do zobaczenia po wakacjach {#emotions_dlg.smile}

Galeria