Zakończenie Roku Akademickiego 2018/2019 na UTW w Starych Bogaczowicach

W dniu 6.06.2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie Roku Akademickiego’ 2018/2019 na UTW w Starych Bogaczowicach.  Po raz kolejny studenci UTW, wykładowcy, organizatorzy UTW i przedstawiciele Urzędu Gminy spotkali się  w Gminnym Centrum Biblioteczno-Kulturalnym  aby razem świętować.  Po oficjalnym rozpoczęciu i przywitaniu wszystkich obecnych oraz odczytaniu pisemnych pozdrowień i gratulacji dla słuchaczy i słuchaczek od Wójta Gminy, Pana Mirosława Lecha    nastąpiło tradycyjne rozdanie dyplomów wszystkim seniorom.  To ważny moment dla studentów, będący ukoronowaniem ich aktywności i zaangażowania.  Bardzo miłym akcentem były również podziękowania i kwiaty dla wykładowców i koordynatora UTW.

Nie zabrakło również zabawy, śmiechu i radości, bowiem tak, jak w latach poprzednich tak i w tym roku  grupa studentów uczestnicząca w zajęciach teatralnych, przygotowała zabawny spektakl,  obrazujący zabawne sceny  między innymi z  „Nocy i dni” i „Zemsty”, udowadniając tym samym swój wielki talent aktorski.

Po krótkiej przerwie na słodkie przekąski, rozmowy w kuluarach i wspomnienia wydarzeń z tego roku akademickiego,  wystąpiła Pani Anna Wieliczko, która przygotowała wspaniały quiz na temat ekologii, i ochrony środowiska. Była to kontynuacja jednego z wcześniejszych spotkań na ten temat. Tym razem słuchacze mogli podyskutować i sprawdzić swój poziom wiedzy. Na zakończenie całego spotkania były jeszcze uściski, życzenia udanych wakacji i oczywiście wspólne zdjęcia.  

 Do zobaczenia  po wakacjach  🙂