Warsztaty kulinarne dla dzieci i młodzieży pomysłem na reaktywację zajęć opiekuńczo-wychowawczych w Świetlicach Wiejskich

Jaki jest sposób na odkrycie w sobie pasji do gotowania i szlifowanie talentu kulinarnego? Oczywiście udział w warsztatach kulinarnych z mega zdolną i twórczą finalistką programu Hell’s Kitchen Mają Jońską. Z tą niezwykłą ofertą spędzenia czasu wolnego do dzieci i młodzieży z terenu naszej Gminy wyszedł Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach, który zaplanował warsztaty tematyczne, na których nie sposób się nudzić. Działanie jest realizowane w ramach Gminnego Programu Wspierania Rodziny na lata 2019-2021.

Na pierwsze spotkanie z kulinarną przygodą zaproszone zostały dzieci i młodzież z sołectwa Chwaliszów – frekwencja i pozytywne nastroje uczestników dopisały czyli….pierwsze koty za płoty!

Dziś, tj. 29.10.2021r. druga odsłona zajęć dla młodych mieszkańców z Jabłowa pt: „Hallo!? Win!? Czyli straszne przekąski na halloween”. Uczestnicy warsztatów poza bezcenną wiedzą i możliwością osobistego poznania naszej mistrzyni otrzymują pamiątkowe skrypty z przepisami i poradami. Zachęcamy do śledzenia informacji na stronie internetowej naszego Ośrodka oraz na profilach FB Gminnego Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Starych Bogaczowicach i profilu Gmina Stare Bogaczowice gdzie znajdziecie Państwo informacje o kolejnych terminach i miejscach warsztatów. Przypominamy – ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, obowiązuje zapisanie się na listę uczestników.